Servis

Servis bicyklov

Opravu bicyklov považujeme sa našu najväčšiu pridanú hodnotu. Vidíme, že v dnešnej uponáhľanej dobe je čoraz menej cyklistov, ktorí si nájdu čas venovať sa svojmu bicyklu pred alebo po jazde. Stačí rýchle umytie, premazať reťaz a ide sa. Technologický pokrok je v cyklistike cítiť neustále a požiadavky na odbornosť, osobné skúsenosti a vybavenie špeciálnym náradím dá zabrať aj profesionálnemu servisu. Robíme všetko preto, aby sme krok s novými trendmi dodržiavali a vedeli Vám pomôcť pri servise Vášho bicykla.

Venujeme sa bežným opravám bicyklov, to znamená pohon, brzdy, riadenie, kolesá atď. Neustále rozširujeme vedomosti a vybavenie pre opravu a vyladenie Vášho odpruženia a teleskopických sedloviek a taktiež aj pre pohon elektrobicyklov Bosch, Shimano steps a Bafang. 

Naším klientom ponúkame

Servis bicyklov

Pri objednaní bicykla do servisu so zákazníkom prejdeme technické problémy a čo od opravy očakáva. Venujeme sa všetkým častiam bicykla ako napríklad pohon, kolesá, brzdy, rám a iné súčasti.

Servis elektro bicyklov

Ponúkame nastavenie pohonov Shimano Steps, Bosch a Bafang. Pred získaním potrebnej diagnostiky predchádzalo školenie od každého výrobcu, ktoré sa pravidelne opakujú a dopĺňajú o inovácie.

Servis vidlíc a tlmičov

Odpruženie je v dnešnej dobe bežnou súčasťou horského bicykla. Pre maximálny pôžitok z jazdy je nevyhnutné správne fungovanie, ale aj jeho nastavenie.

Servis teleskopických sedloviek

S voju starostlivosť vyžadujú aj teleskopické sedlovky. Podpobne ako pri odpružení, nájdeme tu piestnicu a prachovku/gufero, ktoré potrebuje svoju pravidelnú starostlivosť.

Bikeroom-servis-bicyklov-Prievidza-2

FAQ

Ideálne je dopredu sa dohodnúť, osobne alebo telefonicky. Potrebovali by sme vedieť o aký typ opravy ide a hlavne, či máme všetky potrebné náhradné diely momentálne skladom. Ak áno, bicykel je možné podľa dohody doniesť na opravu. Dĺžka opravy je zvyčajne do 48hodín. Začiatkom sezóny je však zvýšený dopyt po opravách a čas opravy sa môže predĺžiť. Bicykel vieme v rámci mesta Prievidza aj bezplatne vyzdvihnúť a doviezť späť na adresu podľa dohody.

Áno, servisujeme všetky bicykle, ktoré vieme opraviť.

Áno, bicykel vybalíme, skontrolujeme a pripravíme na jazdu. Bicykel si môžete dať poslať rovno k nám na predajňu a vyzdvihnete si pripravený bicykel.

Ak ho viete demontovať, tak vo väčšine prípadov stačí priniesť len konkrétny komponent. Ak je to pre Vás komplikácia, môžete doniesť kompletný bicykel, alebo si ho vyzdvihneme.